Zabezpiecz i uszczelnij
finanse Spółki.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo finansowe, prawne i księgowe. 

+ 0
Przedsiębiorców, którym pomogłam
+ 0
Przeprowadzonych kontroli i audytów
+ 0
Ekspertyz z ekonomii śledczej
0
lat doświadczenia

Uzdrawiam Spółki z o.o.
oraz ich przepływy finansowe.

Przez wiele lat pracowałam w instytucjach kontrolnych, które działały restrykcyjnie i za popełniane błędy nakładały surowe kary. Jednak już wtedy widziałam, że w większości przypadków Dyrektorzy, Prezesi czy Kierownicy Jednostek, które kontrolowałam nie mieli pojęcia, że w ich organizacjach może się dziać coś niedobrego. Niestety, wtedy nie mogłam im niczego doradzić oraz w żaden sposób pomóc, gdyż nie taka była moja rola kontrolera…

Dlatego też w 2017 roku po 22 latach pracy w instytucjach kontrolnych rzuciłam etat i postanowiłam założyć własną firmę. Zaczęłam wspierać przedsiębiorców w ich codziennej pracy,  uzdrawiam firmy i organizacje, pomagam je chronić  przed wyciekami finansowymi oraz nadużyciami księgowymi. 

Na dobry początek - bezpłatne wsparcie dla Zarządu Spółki z o.o.

Wypełnij ankietę i otrzymaj mini raport sytuacji finansowej w Spółce

Przygotowałam dla Ciebie ankietę, po której wypełnieniu otrzymasz wynik i mini raport. Dzięki temu będziesz świadomy swojej sytuacji i będziesz w stanie wprowadzić działania korygujące.

Umów się na bezpłatną diagnozę i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

15 minutowa, darmowa rozmowa telefoniczna to idealny sposób aby przyjrzeć się sytuacji w Twojej Spółce, wstępnie ocenić poziom ryzyka w firmie oraz uzyskać szybkie rozwiązania do wdrożenia od zaraz.

SKORZYSTAJ Z MOJEGO WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA

BARBARA CIEMAŁA

Ekspert ds uzdrawiania finansów Spółek

Nazywam się Barbara Ciemała, jestem audytorką wewnętrzną, gospodarczą i śledczą, doświadczoną ekspertką ds. fraudów, przestępstw gospodarczych oraz kontrolerką i biegłą sądowa z zakresu ekonomii śledczej.

W swojej  wieloletniej praktyce zawodowej nabywałam wiedzę i doświadczenie jako audytorka i kontrolerka takich organów państwowych jak Najwyższa Izba Kontroli, Urząd Kontroli Skarbowej, Kontrola w administracji rządowej – Urząd Wojewódzki oraz Kancelaria Premiera.W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim stworzyłam profesjonalny, jedyny w kraju wydział kontroli. Nadzorowałam tworzenie oraz implementacje polityki zarządzania ryzykiem w ŚUW, organizacji zatrudniającej ponad 1200 pracowników. Zarządzałam zespołem audytorów wewnętrznych oraz kilkudziesięciu osobowym zespołem kontrolerów zewnętrznych.  

Współtworzyłam ustawę o kontroli w administracji rządowej, jak również jako ekspert brałam udział w implementacji systemu kontroli na skalę kraju.  

Biznes po lupą to moja odpowiedź na potrzeby Zarządów Spółek. Moim celem jest pomoc w poszukiwaniu rozwiązań chroniących Spółki oraz ich właścicieli i zarządy przed stratami i innymi problemami.

OFERTA - KONSULTACJE

Zapraszam Cię na godzinną konsultację, która skierowana jest dla przedsiębiorców i właścicieli biznesów, którzy chcą świadomie zarządzać finansami w firmie. 

Dzięki konsultacji ze mną  dowiesz się :

  • czy struktura organizacyjna Twojej firmy jest ustalona prawidłowa w kontekście uniknięcia potencjalnych nadużyć,
  • czy masz wystarczającą kontrole nad osobami biorącymi udział w procesie przepływów finansowych,
  • czy wprowadzone w firmie procedury oraz mechanizmy bezpieczeństwa finansowego są wystarczające.

Opinie klientów

Kontakt

Barbara Ciemała 

Zadzwoń:
+48 782-998-804

Napisz
bciemala@biznespodlupa.com

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego i przesłać mi wiadomość

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zgłoszenia. Administratorem Twoich danych będzie Audit4You Barbara Ciemała. Szczegóły: polityka prywatności.