Sprawdź samodzielnie swoją Spółkę!

Kluczowe etapy ochrony zasobów Spółki przed stratami

Wprowadź rozwiązania chroniące aktywa Spółki!

Już teraz możesz samodzielnie i szybko zweryfikować, czy wstęp na teren siedziby Twojej Spółki dla osób z zewnątrz jest odpowiednio chroniony. 

  • Czy Twoi pracownicy znają i przestrzegają zasad?
  • Czy dostęp do zasobów firmowych i informacji poufnych jest chroniony? 
  • Czy jesteś pewien, że pracownicy zewnętrznych firm przebywają w Twojej firmie tylko wtedy, kiedy powinni? 

Pomogę Ci to zweryfikować. Przygotowałam checklistę, z którą sprawdzisz wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące bezpiecznego dostępu do Twojej firmy.

Dane finansowe, rachunki bankowe, informacje poufne o Twoim produkcie, czy kontakty do Twoich klientów - DBAJ O TE CENNE ZASOBY !

Bezpieczne WIFI

Dostęp do sieci dla gości jest standardem w większości firm, ale powinien być odpowiednio chroniony. Inaczej poufne dane podajemy oszustom na tacy.

Ile osób "przewija" się przez drzwi Twoje firmy?

Czy wiesz, ile osób przekracza drzwi Twojej firmy? Kto to dokładnie był? Jeśli coś się wydarzy - to czy wiesz, kto w tym czasie jest w siedzibie?

Kurierzy, firma sprzątająca, serwisanci klimatyzacji

To normalna, że do siedziby Twojej firmy mają dostęp osoby z zewnątrz. Ważne jest jednak, aby ten dostęp był przydzielany świadomie i bezpiecznie.

Dzięki checkliście, wykonasz samodzielny audyt dostępu do Twojej firmy.

Poświęć zaledwie 15 minut i odpowiedz na pytania zawarte w bezpłatnej checkliście Wprowadź kluczowe zasady ochrony majątku swojej Spółki!
Dzięki temu unikniesz strat, problemów oraz konsekwencji prawnych.

25 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

SKORZYSTAJ Z MOJEJ WIEDZY

BARBARA CIEMAŁA

AUDYTORKA, KONTROLERKA, EKSPERTKA

Nazywam się Barbara Ciemała, jestem audytorką wewnętrzną, gospodarczą i śledczą, doświadczoną ekspertką ds. fraudów, przestępstw gospodarczych oraz kontrolerką i biegłą z zakresu ekonomii śledczej.

W swojej ponad 25 letniej praktyce zawodowej nabywałam doświadczenie w Najwyższej Izbie Kontroli, Urzędzie Kontroli Skarbowej oraz  Urzędzie Wojewódzkim.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim stworzyłam profesjonalny, jedyny w kraju wydział kontroli. Zarządzałam zespołem audytorów wewnętrznych oraz kilkudziesięciu osobowym zespołem kontrolerów zewnętrznych.  

Biznes po lupą to moja odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców. Moim celem jest pomoc w odzyskaniu kontroli w swoich firmach. Aby zasypiać ze spokojem i dbać o bezpieczną przyszłość. 

POBIERZ BEZPŁATNĄ CHECKLISTĘ

I ZACZNIJ DBAĆ O BEZPIECZNY DOSTĘP DO TWOJEJ SPÓŁKI

.